rok 2016

2. ledna 2017 v 17:02 | Blondie |  Střípky duše
Nevím, co říct. Je konec jedný velký kapitoly mýho života. Teda, doufám, že je konec. Včera jsem se probudila s nějvětší kocovinou svýho života, s klukem, co se mi absolutně nelíbil. Je mi špatně. Když jsem loni vstávala po novém roce, doufala jsem v něco kouzelnýho. O rok později lepím střípky poslední noci a strašně se stydím. Kdo je sakra ta holka v zrcadle?! Tohle jsme nechtěly! Tenhle projekt já neznám!
"Seber se, kurva!" Křičím na sebe, ale ani neočekávám nějakej výstup. Takhle to dopadnout nemělo.Věřím v sebe ještě? Věřím sakra vůbec v něco?! Chtěla bych na lidi řvát, ať mě nesoudí, ale maj pravdu. A já s nikým nechci mluvit, byť to ze sebe potřebuju dostat. Tohle nejsem já. Jen nevím, kdo jsem já. Kde se to všechno zvrtlo? S prvním, kterého jsem políbila bez citů? Jak se z hodný holky stane děvka bez zábran? Jak rychle andělé padají? Jak můžeš být zlomená, udravena a následně zlomena ještě víc. Kdo bych měla být?
Absolutní zklamání sebou samým je něco, co nikdo z nás nechce zažít, co by nikdo zažít neměl. Jenže kocovina ustoupila, vidím jasněji a cítím se špinavě. Loni touhle dobou jsem zasněně poslouchala La vie en rose, letos je to Where is my mind a spolu s ní potřeba zvracet a tváře zmáčený slzama. Vždycky jsem byla přesvědčená, že jsem jiná, že bych se nikdy k něčemu takovýmu nesnížila. Co si mám nalhávat teď?
Princové na bílym koni prostě nejsou, ale přestože už nejsem princezna, pořád toužím po záchraně. Zdá se, že se musím zachránit sama.
Jednou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Victoria Victoria | Web | 2. ledna 2017 v 20:26 | Reagovat

Být tebou, tak si s tím hlavu zas tak moc nelámu. Kašli na výčitky a sebeobviňování, to nemá smysl. Prostě se to stalo, tak to nech plavat. Jestli se ti takové chování sebe samé příčí, tak se tak nechovej. Prostě se z toho pouč a hoď to za hlavu :)

2 Karin Karin | Web | 3. ledna 2017 v 18:54 | Reagovat

Milá Blondie, nebuď smutná. Tvůj happy end na tebe někde čeká. Tímhle si prošla většina z nás. Když nám někdo moc ublížil, musíme si trochu nahonit sebevědomí a jak jinak, než s jiným chlapem. Každý chybuje. A navíc pokud máš výčitky svědomí, tak nejsi "špatná". Tvůj princ si tě najde, nebo ty jeho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama