Únor 2016

Zakázaný ovoce?

19. února 2016 v 2:59 | Blondie |  Drabble
Zamilovávám se? Ta otázka mi prolétla hlavou jako šíp. V cizím městě, cizím bytě, s jazykem cizího kluka hluboko v krku... a ke všemu po tmě. Nejdřív jen chtíč, touha i notná dávka zvědavosti. Znělka Star Wars atmosféře neprospívala, ale líbal skvěle. Proč si to nepřiznat?
Nezkušenost a pocit, že spolu s jeho rty ochutnávám i zakázaný ovoce. Přesto.... neudělala jsem nic špatného, myslím. Ruce pod oblečením, tlak jeho těla, trocha studu. Pak už cesta autem, poděkování za skvělej večer a...? Zatracený zmatení a pitomej úsměv na rtech. Co se to tam stalo? Kdo jsem já? Kdo je vlastně on?

Svobodná!

7. února 2016 v 17:06 | Blondie |  Drabble
Jsem tak svobodná! Jen roztáhnout křídla a můžu letět, kam jenom chci. Vdechuju čerstvý vzduch, konečně bez pachuti beznaděje, cítím slunce na tváři a konečně se zase dovedu smát. Můj svět ztratil šeď a jako nový mě vítá miliony barev.
Zase svá v sobě nacházím první maličkaté známky dokonalosti. Daly by se přehlédnout, ale mně vnášejí do života nezměrné štěstí. Zase otevřená světu kolem sebe vidím všechno úplně jinak a miluju. Miluju sebe, miluju všechno, co mám a čeho jsem dosáhla. Každý aspekt mého života se mi teď jeví dokonalý a čistý. Jsem připravena vrátit se do světa. Připravena žít!