Konečně? Pražandou

10. srpna 2015 v 13:40 | Blondie |  Jakýs deník
Oficiálně si musím najít novou oběť vtípků, je ze mě totiž Pražák a nevím, jestli se mi to líbí. Předvčírem (ano v tom největším vedru, co si dovedu představit) jsem s přítelem vyrazila z Liberce do Prahy, abychom složili kauci a podepsali nájemní smlouvu na jistý byt na Barrandově. Byla jsem docela překvapená tím místem, protože jsem měla ze stěhování do Prahy strach, protože jsem vesničan a život ve městě mě dost děsil. Naštěstí je byt v takové hodně "zeleném" zóně řekněme, takže se mi tam moc líbí, protože městská strohost prostě není až tolik vidět.
A proč že se stěhuju do Prahy? Nejedná se o nějaký osobní rozmar, přestože jsem těžký shopaholik a naše hlavní město bude v tomto smyslu pro bytost jako já rájem na zemi, ale jde o stěhování za studiem, protože v říjnu nastupuju na Právnickou fakultu na UK a hrozně moc se tam těším, přestože vůbec nikoho nebudu znát.
Když už píšu takovýto ukecaný článek, přidám ještě jedno sdělení. Protože mě mimo psaní jako takového baví také kosmetika, líčení a oblečení, lámala jsem si už od založení tohoto blogu hlavu, jak spojit tyhle dva koníčky dohromady. Nakonec jsem se rozhodla držet to od sebe, protože se každému ráda věnuju individuálně a míchat to by nejspíš nedělalo dobrotu, takže (hurááá) to nebudu cpát sem a zkusím si založit blog jen o tom. Uvidíme jak mi to půjde :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | Web | 13. srpna 2015 v 10:54 | Reagovat

V Praze jsou nejlepší antikvariáty. Sice jsem nebyla na Moravě a nemohu soudit zcela objektivně, ale mám pocit, že i tak je Praha pro knižní šílence dobrou volbou :-D

Míříš na Právnickou fakultu? To je paráda! Prosím, prosím, prosím, piš na blog i o tom, jaké to tam je, jací jsou učitelé, předměty, učební plány, projekty -
Eh, samozřejmě, budeš-li mít čas a chuŤ :-D Zdá se totiž, že buď po střední zamířím kamsi do hlubokých vod literárních, nebo zkusím právničinu. Ochutnávka by přišla vhod.

Aj, a zapomněla jsem, u Perseidů jsi u autora omylem napsala "Blodie".
Rovněž nechápu, proč je každý tvůj článek ohodnocen pouze jednou hvězdičkou.

P. S. Tomuhle vážně říkáš ukecaný článek? :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama